VOLNÁ VSTUPENKA

Děkujeme Vám za Váš zájem o registraci na veletrh Geosvět / Minerály a drahé kameny

Po registraci Vám na e-mailovou adresu, kterou nám zanecháte, zašleme poukázku na volnou vstupenku. Tu si prosím vytiskněte nebo ji mějte v elektronické podobě ve svém mobilním telefonu. Na jejím základě obdržíte na pokladně před vstupem do sálu platnou vstupenku.

Registrací se rovněž stáváte váženým členem našeho Klanu Sběratelů, kde získáte:

  • zasílání volných vstupenek na naše další akce – podzimní Geosvět, jarní Sběratel a podzimní Sběratel (zde navíc dostanete ke vstupence neprodejný sběratelský kalendářík).
  • pravidelný týdenní zpravodaj s novinkami ze světa sběratelství do Vaší e-mailové schránky
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Své rozhodnutí můžete kdykoli změnit a buď se odhlásit kliknutím na příslušný odkaz v patičce každého emailu, který vám pošleme, anebo zprávou na info@sberatel.info. Vaše rozhodnutí je v tomto ohledu pro nás závazné. Bližší informace o opatřeních ohledně soukromí si můžete přečíst na našem webu. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s tím, že můžeme zpracovávat vaše údaje v souladu s těmito podmínkami.

Informace ke zpracování osobních údajů
Newsletter s novinkami ze světa sběratelství Klan sběratelů rozesílá společnost Double Impact s.r.o, V Zářezu 902/4, 158 00, Praha 5, tel. 223 014 424, IČ: 027 13 641, C 222747 vedená u Městského soudu v Praze a to jedenkrát týdně, newsletter s novinkami z veletrhu jednou měsíčně.

Newsletter je obchodním sdělením, z jehož zasílání se můžete kdykoliv odhlásit na e-mailu info@sberatel.info.

Pro účely zasílání newsletteru zpracováváme Vaši e-mailovou adresu do doby, než se z rozesílání newsletteru odhlásíte, a to v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. b) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů.

Ve věci uplatnění jakéhokoliv práva souvisejícího se zpracováním osobních údajů nás prosím kontaktujte na jirasek.jindrich@sberatel.info. Dozorovým úřadem je Úřad pro ochranu osobních údajů, www.uoou.cz, na který se můžete taktéž obrátit se svými podněty či stížností.