PRO VYSTAVOVATELE

Vážení obchodníci,

dovolte, abychom Vás pozvali k účasti na veletrhu GEOSVĚT.  Akce navazuje na tradiční burzu GEOSVĚT, která více jak deset let úspěšně zahajovala mineralogickou sezonu a byla největší jarní pražskou akcí.

Cílem Geosvěta bylo od jeho počátku vytvořit místo pro osobní setkávání fandů i profesionálů a současně prezentaci mineralogie široké veřejnosti za účasti špičkových firem nejen z České republiky, ale také blízkého i vzdálenějšího zahraničí.

Organizaci akce nyní přebírají po vzájemné dohodě zkušení pořadatelé zářijového veletrhu Sběratel. Termín Geosvěta zůstává stejný, mění se pouze místo – z Vinohradské sokolovny se akce přesouvá do hotelu Olympik Congress na Praze 8.

Přesun do čtyřhvězdičkového hotelu má zajistit co nejlepší úroveň prezentace nabízených exponátů a maximální spokojenost prodejců i návštěvníků. Do haly je snadný přístup pro návoz zboží a hotel nabízí velmi dobré spojení MHD (metro Invalidovna a tram pět minut od hotelu) i dostatek parkovacích míst.

Budeme rádi, pokud si veletrh GEOSVĚT najde pevné místo ve Vašem kalendáři a společně se nám podaří vzbudit zájem o sběratelství a drahé kameny mezi co největším počtem návštěvníků.

 

23. – 24. 2. 2019

Ceník

1m stolu – 1.240,- Kč – v případě závazného přihlášení do 30.1. 2019

1m stolu – 1.450,- Kč – v případě závazného přihlášení od 1.2. 2019

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Platba a objednávka stolů na místě není možná!


PŘIHLÁŠKA K ÚČASTI

VYPRODÁNO


Datum konání

23. – 24. února 2019

Místo konání

Hotel Olympik
U Sluncové 14A
186 76, Praha 8

Montáž – instalace

Sobota 23.2.
07:00 – 10:00 hod.

Demontáž

Neděle 24.2.
16:00 – 19:00 hod.

Otevírací doba pro veřejnost

Sobota 23.2.
10:00 – 18:00 hod.

Neděle 24.2.
10:00 – 16:00 hod.

Vlastní osvětlení

Vystavovatel, který si přinese vlastní osvětlení k pronajatému stolu, je povinen nahlásit minimálně 3 týdny předem organizátorům spotřebu el. energie, popř. příkon osvětlovací aparatury. Je velké nebezpečí přetížení el. rozvodů a tím i následného požáru. Kontakt: jirasek.petr@geosvet-expo.cz, +420 603 976 986

Registrace vystavovatelů

Všichni vystavovatelé jsou povinni registrovat se na vedení akce. Registrační místo bude umístěno ve vstupní hale (Foyer)a bude v provozu po celou dobu montáže, konání výstavy a demontáže. Při registraci vystavovatelé zároveň obdrží vystavovatelské průkazy. Výjimečně zde mohou zaplatit v hotovosti za pronájem stánku nebo stolu, neučiní-li tak na základě zaslané faktury. Bez uhrazeného nájmu nebude přidělena prodejní plocha.

Platební podmínky

Vystavovatel je povinen zaplatit nájemné za stánek, plochu nebo stůl do data vyznačeného na faktuře. Před veletrhem zasílá pořadatel vystavovateli plánek výstavní plochy, avšak pouze v případě, že vystavovatel již uhradil fakturu.

Ostraha

V průběhu akce a také přes noc bude na místě přítomna ostraha, avšak za ponechané věci neručíme.

Parkování

Parkování je možné přímo v areálu hotelu za cenu 200,- Kč / den.

Propagace akce

Pořadatel připravuje pro veletrh kompletní reklamní kampaň.

Všeobecné podmínky účasti

ČÍST ZDE

Mapa