PRO VYSTAVOVATELE

Vážení obchodníci,

dovolte, abychom Vás pozvali k účasti na veletrhu MINERÁLY A DRAHÉ KAMENY / TRADIČNÍ VELETRH V PRAZE.  Akce navazuje na burzu GEOSVĚT, která více jak deset let úspěšně zahajovala mineralogickou sezonu a byla největší jarní pražskou akcí.

Cílem veletrhu bylo od jeho počátku vytvořit místo pro osobní setkávání fandů i profesionálů a současně prezentaci mineralogie široké veřejnosti za účasti špičkových firem nejen z České republiky, ale také blízkého i vzdálenějšího zahraničí.

Do haly hotelu Olympik Congress je snadný přístup pro návoz zboží a hotel nabízí velmi dobré spojení MHD (metro Invalidovna a tram pět minut od hotelu) i dostatek parkovacích míst.

Budeme rádi, pokud si veletrh Minerály a drahé kameny najde pevné místo ve Vašem kalendáři a společně se nám podaří vzbudit zájem o sběratelství a drahé kameny mezi co největším počtem návštěvníků.

 

12. – 13. října 2024

Ceník

1m stolu – 1.425,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Platba a objednávka stolů na místě není možná!


PŘIHLÁŠKA K ÚČASTI

VELETRH JE PLNĚ OBSAZEN


Datum konání

12. – 13. října 2024

Místo konání

Hotel Olympik
U Sluncové 14A
186 76, Praha 8

Montáž – instalace

Sobota
07:00 – 10:00 hod.

Demontáž

Neděle
16:00 – 18:00 hod.

Otevírací doba pro veřejnost

Sobota
10:00 – 18:00 hod.

Neděle
10:00 – 16:00 hod.

Registrace vystavovatelů

Všichni vystavovatelé jsou povinni registrovat se na vedení akce. Registrační místo bude umístěno ve vstupní hale (Foyer)a bude v provozu po celou dobu montáže, konání výstavy a demontáže. Při registraci vystavovatelé zároveň obdrží vystavovatelské průkazy. Výjimečně zde mohou zaplatit v hotovosti za pronájem stánku nebo stolu, neučiní-li tak na základě zaslané faktury. Bez uhrazeného nájmu nebude přidělena prodejní plocha.

Platební podmínky

Vystavovatel je povinen zaplatit nájemné za stánek, plochu nebo stůl do data vyznačeného na faktuře. Před veletrhem zasílá pořadatel vystavovateli plánek výstavní plochy, avšak pouze v případě, že vystavovatel již uhradil fakturu.

Ostraha

V průběhu akce a také přes noc bude na místě přítomna ostraha, avšak za ponechané věci neručíme.

Parkování

Parkování je možné přímo v areálu hotelu za cenu 200,- Kč / den.

Propagace akce

Pořadatel připravuje pro veletrh kompletní reklamní kampaň.

Všeobecné podmínky účasti

ČÍST ZDE

Mapa