Minerály a drahé kameny / VELETRH SBĚRATEL

 inerály a drahé kameny / SBĚRATEL

8. – 9. září 2023

PVA EXPO Letňany – Praha

 

Minerály a drahé kameny najdete také na veletrhu Sběratel, kde tvoří jednu z důležitých nomenklatur. Sběratel je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě. Veletrhu se pravidelně účastní 230 firem z 35 zemí. V rámci bohatého doprovodného programu na něm můžete získat podpisy našich předních výtvarníků poštovních známek a tvůrců mincí a medailí, nebo se zúčastnit konference o investicích do sběratelství. U přítomných znalců z odborných společností a profesních organizací je pak možné nechat si bezplatně ocenit vedle minerálů a drahých kamenů také mince, známky, bankovky nebo zlaté šperky.

 

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Chcete nakoupit drahé kameny, minerály, šperky nebo jen získat inspiraci pro vaše domácí tvoření? Navštivte prodejní veletrh Minerály a drahé kameny, kde najdete několik desítek obchodníků z celé Evropy, kteří zde nabízejí kameny, perly, křišťály nebo hotové náhrdelníky a náramky.

Veletrh se koná ve stejné hale jako veletrh Sběratel – největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí a pohlednic ve střední Evropě a Investor – veletrh investičních příležitostí do zlata, mincí a filatelie. Pokud tedy vyrazíte na veletrh se svojí drahou polovičkou, bude mít o zábavu postaráno. Pro děti je připraven dětský koutek s dozorem.

Na veletrhu si navíc můžete nechat zdarma od nezávislých znalců z profesních organizací ocenit vaše donesené známky, mince, minerály a drahé kameny nebo posoudit ryzost a kvalitu zlatých šperků.

Udělejte si tedy příjemný den, vezměte celou rodinu a vyrazte do Letňan!

 

PRO VYSTAVOVATELE

Na podzim se Minerály a drahé kameny pravidelně konají jako součást Mezinárodního veletrhu Sběratel.  Největšího setkání sběratelů poštovních známek, mincí, medailí, pohlednic a dalšího sběratelského materiálu ve střední a východní Evropě se každý rok účastní na 220 vystavovatelů z 35 zemí a téměř 10 000 návštěvníků. Den před otevřením veletrhu pro veřejnost, tedy 9. září, mohou už v odpoledních hodinách akci navštívit obchodníci.

Podzimní veletrh Sběratel / Minerály a drahé kameny pravidelně provází zajímavý doprovodný program, který zahrnuje křty nových knih, autogramiády autorů nebo velkou konferenci na téma investic do alternativních komodit.

Návštěvníci si také mohou nechat zdarma ocenit vlastní sběratelské předměty od nezávislých znalců z různých oborů.

Pro vystavovatele je na akci připraven speciální Relax Lounge, tedy oddělená zóna, kde jim je k dispozici lehké občerstvení a výběr alko a nealko nápojů zdarma. Mohou si zde odpočinout od ruchu veletrhu nebo vést separátní jednání se svými významnými klienty.

Budeme rádi, pokud se rozhodnete veletrhu Sběratel / Minerály a drahé kameny zúčastnit. Zajistíme Vám takové podmínky, aby Vaše návštěva byla úspěšná a Vy i Vaši zákazníci jste byli spokojeni.